KONTAKTAI

Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245, LT-76343 Šiauliai
Tel. /faks. (8 41) 524385, (8 41) 521161, el. paštas: info@siauliugalerija.lt,  renginių, parodų, festivalių, viešinimo klausimais: naujienos@siauliugalerija.lt
Rekvizitai: Įmonės kodas 193309312, a. s. LT 087300010002409101
AB „Swedbank“, banko kodas 73000

INFORMACIJA LANKYTOJAMS

Darbo laikas: Šiaulių dailės galerija dirba nuo antradienio iki penktadienio, nuo 10.00 iki 18.00 val.,
šeštadienį nuo 10.00 iki 17.00 val., sekmadienį ir pirmadienį galerija nedirba

Bilieto kaina – 1,5 Eur;
Moksleiviams, studentams, pensininkams – 0,5 Eur;
Grupėms (ne mažiau kaip 10 asmenų), sudarius bendradarbiavimo sutartį – 0,3 Eur;
Parodų lankymams šeštadieniais šeimoms su vaikais iki 16 metų – įėjimas nemokamas;
Lietuvos dailininkų sąjungos nariams, dailės mokyklų moksleiviams, mokytojams, lydintiems mokinių grupes, lydintiems grupes, ikimokyklinio amžiaus vaikams, Šiaulių universiteto Menų fakulteto studentams, neįgaliesiems bei specialiųjų poreikių asmenims, globos namų ugdytiniams, muziejų, galerijų darbuotojams – įėjimas nemokamas.
Edukacinės programos lankytojų grupėms, vaikams ir jaunimui rengiamos tik iš anksto susitarus tel. (8 41) 521161

Rašykite mums

Romualda Atkočiūnienė

Romualda Atkočiūnienė

Direktorė

Galerijos veiklos administravimas
Tel.: 8 41 524385, el. paštas: romualda@siauliugalerija.lt

Virginijus Kinčinaitis

Virginijus Kinčinaitis

Direktoriaus pavaduotojas kultūrinei veiklai

Parodinės veiklos strategija, planavimas, leidyba
Tel.: 8 41 521161 el. paštas: virginijus@siauliugalerija.lt

Ernesta Šimkienė

Ernesta Šimkienė

Kultūrinių renginių ir parodų kuratorė

Kultūros ir meno projektų koordinavimas, edukacija
Tel.: 8 41 521161 el. paštas: ernesta@siaulliugalerija.lt

Saulė Laurinaitytė

Saulė Laurinaitytė

Kultūrinės ir administracinės veiklos vadybininkė

Bendra informacija, administracinė veikla
Tel.: 8 41 524385 el. paštas: saule@siauliugalerija.lt

Monika Domeikienė

Monika Domeikienė

Kultūrinės veiklos vadybininkė

Viešieji ryšiai, galerijos veiklos tyrimai ir analizė
Tel.: 8 41 521161 el. paštas: monika@siauliugalerija.lt

Neringa Stuopelienė

Neringa Stuopelienė

Vyriausioji buhalterė

Finansinė veikla
Tel.: 8 41 521161 el. paštas: neringa@siauliugalerija.lt

Vygantas Janušauskas

Ūkio dalies vedėjas

Ūkinės veiklos organizavimas
Tel.: 8 41 521161 el. paštas: vygantas@siauliugalerija.lt

Jolanta Grybauskienė

Bilietų platintoja

Informacija apie vykstančius renginius, teikiamas mokamos paslaugos
Tel.: 8 41 524385 el. paštas: jolanta@siauliugalerija.lt