2023 m. spalio 7 d., šeštadienį, 14.00 val. Šiaulių dailės galerijoje, meno kūrinių apsuptyje, vyks akli rudeniniai parfumerijos uostymai su Simona Najuliene.
„Aš neturiu parfumerinio parašo ir žmonės manęs nesieja su jokiais konkrečiais kvepalais, nes vienas dievas žino, kuo man šaus pasikvepinti šiandien. Neseniai pagalvojau, kad jei manęs kas paprašytų išsirinkti vienus kvepalus visam gyvenimui iš šimtų, kuriuos turiu, neimčiau nei vienų, nes ką beišsirinkčiau, jau antrą dieną imčiau ilgėtis kito, po to trečio ir pabaigos nebūtų.
Ar kvepalai yra menas, o parfumeriai menininkai? Vieni taip, kiti ne. Kažkas kuria, kažkas įsikvepia jau sukurtu ir ieško savo variacijų, kažkas kopijuoja be sąžinės graužaties. Mūsų teisė rinktis.
Esu entuziastinga mėgėja, nepretenduoju šiukštu į jokius ekspertus, bet mano šešerių metų intensyvaus domėjimosi patirtis rodo, kad nei prekės ženklas, nei kvepalų kaina neturi įtakos tam, ar tarp jūsų ir kvapo gims tikras jausmas. Norinčius tai patirti, kviečiu į aklus šeštadienio uostymus be jokių įsipareigojimų. Nes kvepalų pasaulyje, kaip ir žmonių, galiausiai, tiek ir lieka – myliu / nemyliu,“ – Simona Najulienė.
Trukmė – iki 3 val.
Dalyvavimas nemokamas. Būtina registracija: https://forms.gle/U1Sbt7bHUaPEgXy8A
Skip to content