Maloniai kviečiame jus į šiauliečio menininko Alvido Paškausko kūrybos parodos atidarymą gegužės 14 d., ketvirtadienį 17.30 val. Šiaulių dailės galerijoje.
Alvidas Paškauskas tikras Šimšės rajono patriotas, todėl parodos pavadinimas „Šimšės stigmos“ skamba labai simboliškai. Šimšė Alvidui vartai į pasaulį ir gyvenimo mokykla, kūrybinė laboratorija ir namai. Šimšėje Alvydas subrendo kaip savitas menininkas, įsisavino įvairiausias medžiagas, sukūrė išskirtinių skulptūrinių objektų, sudėtingų instaliacijų. Akmuo, medis, metalas, stiklas, šiuolaikinė elektronika šio menininko rankose įgyja siurealistinių būtybių, sakralinių personažų, svetimų galaktikų ateivių pavidalus.
Nepaisant medžiagų tvirtumo, Alvido kūriniai stebėtinai ekspresyvūs, gyvybingi, jie gyvena nuolatinių transformacijų būvyje. Tai didžiausia, apžvalginė šio menininko kūrybos paroda. Nepraleiskite parodos iš naujo susipažinti su legendinės Šimšės stigmomis paženklinta kūryba.
Parodos atidarymas vyks Vilniaus gatvėje, prieš įėjimą į galeriją. Laikysimės visų karantino reikalavimų, suderinsime saugumą ir šventišką nuotaiką. Šiaulių galerijai tai ypatinga diena – šis atidarymas mus yra sugrįžimo šventė. Labai tikimės, kad daugiau jokia pandemija mus neišskirs.

Alvido Paškausko parodos atidarymo ir kūrinių albumas

 

Skip to content