TAI IR KITOS FANTASMAGORIJOS / TAIP PASUFLERAVO RIMBAUD

2017 m. spalio 13 d., penktadienį, 16 val. maloniai kviečiame Jus į Aurio Radzevičiaus parodos „TAI ir kitos fantasmagorijos / taip pasufleravo Rimbaud“ atidarymą, Šiaulių dailės galerijoje, Vilniaus g. 245. Paroda veiks iki lapkričio 9 d.

Auris Radzevičius–Radzius (g. 1965) – poetas, muzikantas, menininkas. Mokėsi Kaune, baigė Vilniaus dailės akademiją. 1990 m. „Pirmosios knygos“ serijoje išleido eilėraščių rinkinį „Ornamentas vietoj laivo“. Laisvas menininkas, groja ir dainuoja įvairiuose muzikiniuose projektuose, aktyviai reiškiasi eksperimentinės muzikos srityje.  Auris Radzevičius yra ryški, kontraversiška, daugialypė asmenybė, jo kūrybą sunku apibūdinti aiškiomis, vienareikšmėmis sąvokomis. Nėra meno rūšies, kurioje jis nebūtų originaliai pasireiškęs. Scenografijos, tapybos, instaliacijos, objekto ir video meno, poezijos ir muzikos išraiškos formas naudojantis menininkas išvengia šiuolaikiniam menui būdingo nuovargio ir savo meninėse akcijose kviečia žiūrovus į klampių, intriguojančių, iššaukiančių vizijų pasaulį. Ši paroda bus puiki proga šiauliečiams pirmą kartą susipažinti su išskirtine šio menininko ekspresija ir kūrybine laisve.

AURIO RADZEVIČIAUS AKCIONISTINĖS TAPYBOS PERFORMANSAS

2017 m. lapkričio 9 d. 17 val. maloniai kviečiame Jus į Aurio Radzevičiaus akcionistinės tapybos performansą „Baltas taškas nakties skylėje“  Šiaulių dailės galerijoje, Vilniaus g. 245.

2017 m. spalio 13 d., buvo atidaryta Aurio Radzevičiaus kūrybos paroda „TAI ir kitos fantasmagorijos / taip pasufleravo Rimbaud“. Paroda veiks iki lapkričio 9 d.
Šios tapybinių objektų parodos uždarymo proga Auris Radzevičius surengs akcionistinės tapybos performansą „Baltas taškas nakties skylėje”. Kviečiame jus tamsaus ritualo požemius!

Auris Radzevičius–Radzius (g. 1965) – poetas, muzikantas, menininkas. Mokėsi Kaune, baigė Vilniaus dailės akademiją. 1990 m. „Pirmosios knygos“ serijoje išleido eilėraščių rinkinį „Ornamentas vietoj laivo“. Laisvas menininkas, groja ir dainuoja įvairiuose muzikiniuose projektuose, aktyviai reiškiasi eksperimentinės muzikos srityje. Auris Radzevičius yra ryški, kontraversiška, daugialypė asmenybė, jo kūrybą sunku apibūdinti aiškiomis, vienareikšmėmis sąvokomis. Nėra meno rūšies, kurioje jis nebūtų originaliai pasireiškęs. Scenografijos, tapybos, instaliacijos, objekto ir video meno, poezijos ir muzikos išraiškos formas naudojantis menininkas išvengia šiuolaikiniam menui būdingo nuovargio ir savo meninėse akcijose kviečia žiūrovus į klampių, intriguojančių, iššaukiančių vizijų pasaulį. Šis performansas pratęs pažintį su išskirtine šio menininko ekspresija ir kūrybine laisve.

Skip to content