Kviečiame 1,2 % skirti Šiaulių dailės galerijos veiklų plėtrai!

Šiaulių dailės galerija kasmet surengia apie 30 parodų, įgyvendina viešųjų erdvių projektus, vykdo tęstinį šiuolaikinio meno festivalį „Virus“, kurio ašimi kasmet tampa tarptautinis mados dizaino šou „Virus fashion“. 2023 m. galerijoje įgyvendinta per 300 profesionaliojo meno renginių, kurie sutraukė daugiau nei 60000 lankytojų!

Galerija aktyviai veikia ugdymo kultūra srityje ir jauniesiems lankytojams siūlo 14 edukacinių programų, kurios įtrauktos į Kultūros paso, Šiaulių miesto savivaldybės Kultūros krepšelio paslaugų sąrašus. 2023 m. galerijoje įvyko per 200 edukacinių užsiėmimų, kuriuose dalyvavo virš 4600 jaunųjų kultūros vartotojų.

Nuo 2022 m. galerija vykdo menininkų rezidencijos programą Sicilijoje, kurios veiklomis plėtojamas kultūrinis bendradarbiavimas tarp Šiaulių ir Sicilijos miestų.

2024 m. planuose – rezidencijų programos Šiaulių mieste vykdymas, vaikų ir jaunimo ugdymo kultūra projektų įgyvendinimas, Rimanto Kmitos ir Povilo Vincento Jankūno 2023 m. kurto komikso apie Šiaulius „Keliuonė“ sklaida mieste ir už jo ribų. Jau gegužę, po daugiau nei 30 metų, vėl atgaivinama bendra Šiaulių fotomenininkų parodų tradicija, kuria kviesime reziumuoti tai, kas per tris dešimtmečius nutiko Šiaulių fotografijoje.

Šiaulių dailės galerija kviečia ne tik palaikyti tradiciją, bet ir kartu ją kurti, prisidedant prie naujų kultūrinių iniciatyvų palaikymo!

_ _ _

Šiaulių dailės galerija
Paramos gavėjo kodas: 193309312
Paramos gavėjo tipas 2
Vilniaus g. 245, Šiauliai

Skip to content