Gruodžio 15 d., ketvirtadienį, 17.30 val. kviečiame į Leonido Donskio vėlyvųjų tekstų rinktinės „Man skauda“ (leidykla „Tyto alba“) pristatymą Šiaulių dailės galerijoje.
Renginyje dalyvaus fotografas Artūras Morozovas, filosofas Simas Čelutka, visuomenininkas Donatas Puslys.
Knygoje „Man skauda“ sugulė paskutiniaisiais metais portale „15min“ ir žurnale „IQ“ publikuoti tekstai parašyti su tokia intelektualine jėga ir įžvalgumu, kad ir šiandien kelia nuostabą, nes atrodo, kad kalba apie mus ir dabartį. Kuo Leonido Donskio mintys aktualios šiandien? Ką svarbaus jo tekstuose gali atrasti šiuolaikinis žmogus?
Į rinktinę sudėti tekstai atspindi tai, kas buvo svarbiausia Leonidui Donskiui: kalbėti visiems – pačių įvairiausių sluoksnių, pažiūrų žmonėms, o taip pat pastebėti ryšius ir susieti tai, kas iš pirmo žvilgsnio nesusiję. Plataus akiračio filosofui rūpėjo ir užsienio politika, ir švietimas, ir populiarioji kultūra, ir futbolas, ir dar daug temų.
Renginys organizuojamas kartu su Vilniaus politikos analizės institutu ir yra dalis projekto „Literatūrinė kavinė“, remiamo Vokietijos ambasados Lietuvoje.
Skip to content