Paroda veiks nuo spalio 8 d. iki spalio 31 d.
Maloniai kviečiame aplankyti Manto Maziliausko parodą „Baltoji širdie“. Paroda veiks nuo spalio 8 d. Į parodos pristatymą pakviesime atskiru kvietimu.
Manto Maziliausko parodos sukuria netikėtą, įspūdingą erdvės pojūtį. Tai žiūrovo žvilgsnį ir kūną, judėjimą ir visus pojūčius įtraukiantis nuotykis, kuriame naujai išgyvenama galerijos erdvė. Architektūros, skulptūros, tapybos sintezė šio menininko kūryboje prabyla tolimais ritualinių apeigų vaizdais. Autoriui labai svarbi medžio prigimtis, todėl jo instaliacijose gausu žmogaus ir miško, kūno ir medžio simbolikos.
„Taip, tai gal apeigos… Bet nežinomos, netaisyklingos…. Naujos, bet nepakartojamos. Menas – nežinomo Dievo šventykla.
Kažkas sukūrė tokį šviesos plyšį, anapusybės burę virš kasdienybės vandenyno begalybės! Ir visa tai kabėjo ant lygios sienos…“
Mantas Maziliauskas
Trumpai apie autorių:
Mantas Maziliauskas (g. 1977) Vilniaus dailės akademijoje baigė tapybos ir architektūros studijas. Parodose dalyvauja nuo 1990. Lietuvos dailininkų sąjungos narys. 2011 Vilniaus J. Vienožinskio dailės mokykloje įkūrė ir vadovauja studijai „Architektūra. Nuo pajautos iki rakto“. Skaito paskaitas apie architektūrą Lietuvoje ir svetur. 2014 įkūrė neformalų judėjimą „Sparnai. Lietuvos meno mokykla“, nuo 2006 kuruoja tapybos judėjimą „Baltas vėjas“, 2019 įkūrė Meno mokyklą ir prūsų kultūros namus „Septynetas“ Žvėryne. Surengė daugiau kaip 40 meno stovyklų-plenerų. Gyvena ir kuria Vilniuje.
Daugiau apie autorių:
Skip to content