Šiaulių dailės galerija birželio 13–17 d., 10–13 val., kviečia vaikus ir jaunimą vasaros atostogas leisti kūrybingai ir dalyvauti pirmojoje MENOPOLIO vasaros sesijoje!

Užsiėmimai skirti 7–14 m. asmenims.

Birželio 13 d., pirmadienį, 10–13 val. – Emilijos Juzeliūnaitės ir Jono Juškaičio „Animacijos ir garso“ laboratorija

Animatorė Emilija Juzeliūnaitė ir audivizualinio meno kūrėjas Jonas Juškaitis kviečia panirti į animacijos ir garsų pasaulį! Užsiėmimo metu sužinosime kaip vaizdas ir garsas veikia animacijoje. Filmuosime,  animuosime ir garsinsime, mokysimės kaip savo nufilmuotus vaizdus užpildyti garsais ir taip sukursime trumpų filmukų kolekciją bei leisimės į jų peržiūras.

Birželio 14 d., antradienį, 10–13 val. – Mariaus Povilo Elijo Martynenko kūrybinės dirbtuvės „Žodžiai tampa kūnais“

Aktorius ir rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko šių kūrybinių dirbtuvių metu stengsis parodyti kaip mūsų gyvenimai gali tapti meno kūriniais. Remdamasis savo scenine ir literatūrine patirtimis menininkas mokys pagrindinių kūrybos principų, padedančių kurti ir savo kūriniais įkvėpti kitusKalbėsime apie teatrą, kiną, vaidybą ir įvairius literatūrinius žanrus ir kelių pratimų pagalba kursime tai, kas galės virsti šedevrais.

Birželio 15 d., trečiadienį, 10–13 val.  – Augustės Tomkutės ir Luko Vigelio „Prasmės žemėlapio kūrimo“ dirbtuvės

Medijų menininkai Augustė Tomkutė ir Lukas Vigelis nukels dalyvius į savitą (sub)realų pasaulį, kurio prasmių žemėlapį kartu kursime ir pildysime, o proceso rezultatus stebėsime didelėje projekcijoje, kuri padės visiems persikelti į naujai sukurtą holograminį pasaulį.

Birželio 16 d., ketvirtadienį, 10–13 val. – Beno Alejūno kūrybinės dirbtuvės „Veidas ir aplinka“

Tapytojas Benas Alejūnas dirbtuvių metu kviečia imtis „selfių“ amžiuje svarbaus autoportreto tyrinėjimų. Leisdamiesi į kūrybinį procesą kalbėsimės apie autoportreto žanro išskirtinumą, aplinkos svarbą bei mąstysime, kodėl „selfiai“ taip užvaldė mūsų kasdienybę!

Birželio 17 d., penktadienį, 10–13 val. – Roman Šarpanov „LEGO kūrybinė laboratorija“

Edukatorius, Šiaulių jaunųjų technikų centro vadovas Roman Šarpanov kviečia patirti nuotykių LEGO pasaulyje! Užsiėmimo metu keliausime į Šiaulių jaunųjų technikų centrą, kur naudodami LEGO kaladėles atliksime kūrybines ir inžinerines užduotis, kurios leis geriau suprasti, kad menas ir technologijos yra susiję labiau, nei patys galvojame.

🔸🔹🔸

Registruotis sesijai galima el. paštu info@menopolis.lt, arba užpildžius formą: https://bit.ly/38EPs70

Sesijos (5 užsiėmimų) kaina dalyviui – 50 Eur.

🔸🔹🔸

𝐏𝐥𝐚𝐧𝐮𝐨𝐣𝐚𝐧𝐭𝐢𝐞𝐦𝐬!

𝐌𝐄𝐍𝐎𝐏𝐎𝐋𝐈𝐎 𝐯𝐚𝐬𝐚𝐫𝐨𝐬 𝐬𝐞𝐬𝐢𝐣𝐚 𝐍𝐫. 𝟐 𝐯𝐲𝐤𝐬 𝐛𝐢𝐫𝐳̌𝐞𝐥𝐢𝐨 𝟐𝟕 𝐝. – 𝐥𝐢𝐞𝐩𝐨𝐬 𝟏 𝐝. 👉 https://bit.ly/3wJigTB
𝐌𝐄𝐍𝐎𝐏𝐎𝐋𝐈𝐎 𝐯𝐚𝐬𝐚𝐫𝐨𝐬 𝐬𝐞𝐬𝐢𝐣𝐚 𝐍𝐫. 𝟑 𝐯𝐲𝐤𝐬 𝐥𝐢𝐞𝐩𝐨𝐬 𝟏𝟏 𝐝. – 𝟏𝟓 𝐝. 👉 https://bit.ly/39K7dlo

🔸🔹🔸

Projekto veiklas dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė

Partneris – naujienų sklaidos portalas „Etaplius“, Šiaulių jaunųjų technikų centras

Skip to content