„Muzikos pamoka su Martynu Levickiu“ – interaktyvus edukacinis projektas, kurio sumanytojas akordeonistas Martynas Levickis – muzikos profesionalas, garsinantis Lietuvą visame pasaulyje.

Jaunasis atlikėjas kartu su pamokos dalyviais dalinsis savo patirtimi bei žiniomis apie muziką bei bandys atsakyti į tokius klausimus: „Kaip išgirsti ir suprasti muziką?“, „Kokia yra muzikos atsiradimo istorija?“, „Kaip daromi muzikos įrašai dabar ir anksčiau?“, „Kaip gimsta muzikos ir kitų menu sintezės?“.

Užsiėmime bus naudojamos įvairios technologijos, video ir audio medžiaga – tai, kas padės efektyviai iliustruoti pamokos turinį bei įtraukti visus projekto dalyvius.

Interaktyvioje muzikinėje kelionėje moksleiviai išbandys ir praktines užduotis: jie patys galės sukurti muzikinį instrumentą, o Vietoje nenustygstantis mokytojas gyvais pavyzdžiais – kavamale, grąžtais, šlifuokliais įrodys, kad ir triukšmas gali būti muzika.

„Man senokai galvoje kirbėjo mintis rengti tokias muzikos pamokas, kurios nebūtų vien dūdelės pūtimas. Norėjau paprastais, gyvenimiškais pavyzdžiais vaikams papasakoti ir parodyti, kaip vystėsi muzikinės epochos, kaip jos pereidavo viena į kitą, nes man pačiam mokykloje tai kėlė daug klausimų.” – pasakoja M. Levickis.

„Muzikos pamoka su Martynu Levickiu“ vyks:
Vieta: Šiaulių dailės galerijoje (Vilniaus g. 245, Šiauliai)
Laikas: 2017 m. lapkričio 30 d. 13 val.
Sąlygos: Visus norinčius dalyvauti pamokoje kviečiame registruotis el. paštu: dalia@accoakademija.lt
(vardas, pavardė, amžius, mokykla, miestas).

Projektą „Muzikos pamoka su Martynu Levickiu“ remia Lietuvos Kultūros taryba.
Projektą organizuoja VšĮ accoAkademija.
Projekto partneris: Šiaulių dailės galerija

Skip to content