#MENININKODIRBTUVE Kodėl pradėjome naują galerijos rubriką „menininkodirbtuvė“? Nes kūrėjo studijoje gimsta tai, kas vėliau tampa kultūros savastimi. Susipažinkite su menininkais, intymia jų įkvėpimo erdve, patirkite kūrinio gimimo nuotykius. Tai labai trapi akimirka, kuri vėliau tampa kultūros pamatu. Menininko studija ir karantinas beveik sinonimai. Negimtų kūriniai, jei kūrėjai kartais neužtrenktų savo celės durų pasauliui. Savo kūrybinio proceso keistumais dalinasi šmaikštus menininkas Voldemaras Barakauskas.

 


#MENININKODIRBTUVE Susipažinkite su menininkais, intymia jų įkvėpimo erdve, patirkite kūrinio gimimo nuotykius. Tai labai trapi akimirka, kuri vėliau tampa kultūros pamatu. Menininko studija ir karantinas beveik sinonimai. Negimtų kūriniai, jei kūrėjai kartais neužtrenktų savo celės durų pasauliui. Savo kūrybiniu procesu dalijasi smagioji performansistė, viešų erdvių menininkė, grafikė Eglė Narbutaitė. #eglenarbutaite

#MENININKODIRBTUVE Susipažinkite su menininkais, intymia jų įkvėpimo erdve, patirkite kūrinio gimimo nuotykius. Tai labai trapi akimirka, kuri vėliau tampa kultūros pamatu. Menininko studija ir karantinas labai artimi. Negimtų kūriniai, jei kūrėjai kartais neužtrenktų savo celės durų pasauliui. Savo kūrybiniu procesu dalijasi tapytoja Aistė Gabrielė Černiūtė. Menininkė suteikia potėpiui skulptūrinę formą ir atgijusiais paveikslų personažais nuvilioja mus į sapniškus pasakojimus. Kaip?

#MENININKODIRBTUVE Susipažinkite su menininkais, intymia jų įkvėpimo erdve, patirkite kūrinio gimimo nuotykius. Tai labai trapi akimirka, kuri vėliau tampa kultūros pamatu. Menininko studija ir karantinas – sinonimai. Negimtų kūriniai, jei kūrėjai kartais neužtrenktų savo celės durų pasauliui. Šį kartą į savo dirbtuvę pakvietė puikus menotyrininkas ir gabus menininkas, rafinuotas piešėjas ir pastabus rašytojas Vidas Poškus. Viskas viename asmenyje! Pasekime jo minties ir veiksmų eigą ir paaiškės iš kur visi šie talentai.

#MENININKODIRBTUVE Vakarykštės Kultūros dienos proga pradėjome naują galerijos rubriką „menininkodirbtuvė“. Kodėl? Nes kūrėjo studijoje gimsta tai, kas vėliau tampa kultūros savastimi, pasaulio išgyvenimo būdu. Susipažinkite su menininkais, intymia jų įkvėpimo erdve, pajuskite kūrinio gimimo stebuklą. Tai labai trapi akimirka, kuri vėliau tampa kultūros pamatu. Savo kūrybos proceso smagumais dalinasi flomasterio virtuozė Jolita Puleikytė.

#MENININKODIRBTUVE Šiandien pasaulinė kultūros diena. Jos idėja gimė 1935 m. suvokus meno kūrinių trapumą karų ir žmogiško kvailumo akivaizdoje. Saugokime kultūros paveldą, be jo nieko neturime. Kultūros dienos proga pradedame naują galerijos rubriką „menininkodirbtuvė“. Kodėl? Nes kūrėjo studijoje gimsta tai, kas vėliau tampa kultūros savastimi, pasaulio išgyvenimo, jausmų ugdymo būdu. Susipažinkite su menininkais, imtymia jų įkvėpimo erdve, pajuskite kūrinio gimimo stebuklą. Tai labai trapi akimirka, kuri vėliau tampa kultūros pamatu. Savo kūrybos procesu dalinasi tapytojas Ričardas Garbačiauskas.

#MENININKODIRBTUVE Kodėl pradėjome naują galerijos rubriką „menininkodirbtuvė“? Nes kūrėjo studijoje gimsta tai, kas vėliau tampa kultūros savastimi, pasaulio išgyvenimo būdu. Susipažinkite su menininkais, intymia jų įkvėpimo erdve, pajuskite kūrinio gimimo stebuklą. Puikus tapytojas, tiksliau, gimęs tapytoju, Antanas Šeronas praveria savo studiją ir suteikia galimybę pabūti jo kūrinių bendraautoriais. Prabanga visiems šio potėpio meistro gerbėjams!

#MENININKODIRBTUVE

#MENININKODIRBTUVE Kodėl pradėjome naują galerijos rubriką "menininkodirbtuvė"? Nes kūrėjo studijoje gimsta tai, kas vėliau tampa kultūros savastimi, pasaulio išgyvenimo būdu. Susipažinkite su menininkais, intymia jų įkvėpimo erdve, pajuskite kūrinio gimimo stebuklą. Puikus tapytojas, tiksliau, gimęs tapytoju, Antanas Šeronas praveria savo studiją ir suteikia galimybę pabūti jo kūrinių bendraautoriais. Prabanga visiems šio potėpio meistro gerbėjams! #antanasseronas

Posted by ŠIAULIŲ DAILĖS GALERIJA / SIAULIAI ART GALLERY on 2020 m. balandžio 28 d., antradienis


#MENININKODIRBTUVE Susipažinkite su menininkais, intymia jų įkvėpimo erdve, patirkite kūrinio gimimo nuotykius. Tai labai trapi akimirka, kuri vėliau tampa kultūros pamatu. Menininko studija ir karantinas – sinonimai. Negimtų kūriniai, jei kūrėjai neužtrenktų savo celės durų pasauliui. Šį kartą į savo kūrybinę artelę kviečia Joniškyje gyvenantis, labai talentingas ir savitas tapytojas Egidijus Godliauskas. Kas jo dar nežinote, sužinokite visam laikui. Jis dar suskels netikėtumų meno pasaulyje.

#MENININKODIRBTUVE

#MENININKODIRBTUVE Susipažinkite su menininkais, intymia jų įkvėpimo erdve, patirkite kūrinio gimimo nuotykius. Tai labai trapi akimirka, kuri vėliau tampa kultūros pamatu. Menininko studija ir karantinas – sinonimai. Negimtų kūriniai, jei kūrėjai neužtrenktų savo celės durų pasauliui. Šį kartą į savo kūrybinę artelę kviečia Joniškyje gyvenantis, labai talentingas ir savitas tapytojas Egidijus Godliauskas. Kas jo dar nežinote, sužinokite visam laikui. Jis dar suskels netikėtumų meno pasaulyje.#egidijusgodliauskas

Posted by ŠIAULIŲ DAILĖS GALERIJA / SIAULIAI ART GALLERY on 2020 m. gegužės 4 d., pirmadienis

Skip to content