Antanas Šeronas rugpjūčio 13 d. Šiaulių dailės galerijoje atidarė personalinę kūrybos parodą „Rakandai”, kuri veiks iki rugsėjo 3 d. Tai vienas įdomiausių ir aktyviausių jaunųjų Šiaulių miesto tapytojų, kurio darbai ne kartą buvo rodyti kituose Lietuvos miestuose ir užsienyje, jie atrinkti į Lietuvos dailininkų sąjungos kolekcijas, reprezentuojančias geriausius dabartinius menininkus ir jų kūrybą. Antano Šerono parodos „Rakandai” kūriniai – ne tik daiktų, bet ir ritualų, kvapų, spalvų ir jausmų perteikimas kasdienybės vaizdiniais, o ši natiurmortiška kasdienybė ir kviečia stipriau išgyventi sustojusio laiko įspūdį, apskritai geriau pajausti kiekvienam savitą laiko ritmą, kviečiant sugrįžti prie lietuviškosios kultūros bei kasdienybės tradicijų, vieno ar kito gyvenimo ištakų.
Todėl kviečiame visus besidominčius atidžiau susipažinti su A. šerono kūryba ir pasinerti į tapybos ir daiktų pasaulį kartu su menininku.

Dirbtuvės skirtos visiems – šeimoms, suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų.
Dirbtuvių laikas: 2019 rugpjūčio 31 d., šeštadienį, 12.00 val.
Trukmė: 2-3 val.
Vieta: Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245
Registracija: vietų skaičius ribotas, todėl būtina registracija: info@menopolis.lt, nurodant vardą, pavardę, telefoną ir amžių.
Priemonės: visos priemonės tapybai bus suteiktos.
Kaina – 3 Eur. vienam asmeniui.

Skip to content