KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į UNIKALIAS KŪRYBINES DIRBTUVES!
Edukacinės programos vaikams ir jaunimui MENOPOLIS rudens sesija 8-13 metų vaikams.
Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245

Spalio 30 d., 11 val. – fotografijos dirbtuvės PIEŠIU FOTOGRAFIJĄ / CLISHE VERRE procesas su AFD (Atvirųjų fotografijos dirbtuvių) fotografais iš Vilniaus. Clishe verre – iš prancūzų kalbos „stiklo klišė“ procesas atrastas apie 1850 metus. Tai pusiau grafikos, pusiau fotografijos procesas. Apdūmintame žvakės ar žibalinės lempos liepsnoje stikle adata, teptuku, pagaliuku ar net pirštais nupiešiamas tarpinis piešinys – negatyvas. Iš gauto negatyvo laboratorijoje spausdinamas atspaudas ant fotopopieriaus, padėto po stiklu ir apšviesto didintuvo šviesa. http://afd.lt/

Spalio 31 d., 11 val. – erdvinio lavinimo dirbtuvės MAŽOJI VISATA / MIESTO GIDAS VAIKAMS su architektu, rašytoju ir iliustratoriumi TOMU S. BUTKUMI iš Vilniaus. Į Šiaulius atvyksta Tomo S. Butkaus erdvinio lavinimo dirbtuvės „Mažoji Visata“. Kūrybinėse dirbtuvėse bus pristatyta unikali „Miesto gido vaikams“ metodika.
Aiškinsimės miesto tapatumą, panirsime į urbanistines struktūras, sistemas ir elementus.
Vaikai bus mokomi pavaizduoti skirtingus pastatus ir erdves, atpažinti skirtingas miesto dalis.
Bus galima įsigyti autoriaus sukurtų knygų. https://tsbutkus.lt/

Lapkričio 2 d., 11 val. – kūrybinės dirbtuvės MAŽIEJI BAIBOKAI IŠ VAIZDUOTĖS PASAULIO su lėlininke SILVIJA STAN iš Kauno. Esant didelei žaislų pasiūlai, tiesiog paskęstame tarp jų gausybės. Parduotuvių lentynos lūžta nuo plastikinių, minkštų žaislų ir įvairiausių lėlių. Tokie žaislai, gaminami masiniu būdu, neretai tampa beveidžiais, bedvasiais.Lėlių kūrimas ir gamyba, gali ne tik išlaisvinti vaizduotę ar skatinti kūrybiškumą, bet ir suteikti žaislui visai kitą vertę. Rankų darbo lėlė taps savaime miela ir mylima jį sukūrusiam asmeniui, nes į kūrybos procesą dedamos didelės pastangos ir lūkesčiai, kad pavyks išpildyti savo viziją. Šių kūrybinių dirbtuvių metu, vaikai turės galimybę prisidėti prie lėlių gaminimo proceso ir sukurti įvaizdžius, bei įkvėpti gyvybės rankų darbo žaislams. Lėlininkė Silvija kuria mažas lėlytes, primenančias vudu lėles, kurias dar vadina Baibokais. Jos gali įkūnyti tiek gyvus, tiek išgalvotus personažus. Jie gali atrodyti juokingi, paslaptingi, mieli ar net bauginantys. Šios lėlės konkrečios paskirties neturi, todėl jos gali tapti ne tik žaislu vaikams, bet ir suvenyru suaugusiems.

Daugiau apie lėlinininkę Silviją: https://www.facebook.com/L%C4%97linink%C4%97-Silvija-Stan-…/

Visos priemonės kūrybiniams darbams bus suteiktos.
Dirbtuvių trukmė – 3 val., kaina – 4,50 Eur už dieną.

Būtina registracija: info@menopolis.lt, nurodant vaiko vardą, pavardę, amžių ir telefoną.
http://menopolis.lt/menopolio-rudens-sesija/

Skip to content