Kamerinių gatvės meno kūrinių projektas SLAPUKŲ GIDAS

,

Kamerinių gatvės meno kūrinių projektas SLAPUKŲ GIDAS

Šis slapukų gidas išskirtinis – meno kūrinių motyvai čia jungiasi su žinomais faktais ir ne visuomet patikimais liudijimais. Bet kas gi yra tikrai patikima istorijoje? Meno kūriniai taip pat gali tapti istorijos faktais. Menas kuria pasaulį, kokio anksčiau nebuvo, o gera istorija jį keičia. Kai tie du pasaulį keičiantys dalykai susijungia, pasaulis nušvinta kitaip. Seneliai ir anūkai, mamos ir kūdikiai, vis klajūnai ir miesto svečiai – ieškokite slapukų gido kūrinių Aušros alėjoje ir Vilniaus gatvėje (Pėsčiųjų bulvare). Klausykitės istorijų, fotografuokite ir dalinkitės!

Šiaulių dailės galerija dėkoja draugams ir rėmėjams už finansinį indėlį, menines idėjas, techninę pagalbą, konsultacijas ir geranoriškumą įgyvendinant miesto paslapčių maršrutą.
Ačiū Lietuvos kultūros tarybai, Šiaulių miesto savivaldybei, UAB „Šiaulių plentas“, architektams Giedrei Mendozai Herrerai ir Šarūnui Sabaliauskui. Ypatingai esame dėkingi savo patirtimi pasidalinusiam „Šilutės sekretų“ sumanytojui Andriui Sirtautui, balsus ir garsus kūrusiems Valstybiniam Šiaulių dramos teatrui, Pauliui Trijoniui ir aktoriams Aurimui Žviniui, Monikai Šaltytei, Ingai Jarkovai, Anicetui Gendvilui.
Dėkojame už iniciatyvumą meno kūrinių – slapukų autoriams: Romualdui Inčirauskui, Vitalijai Kurtinaitienei, Redai Uogintienei, Arūnui Uogintui, Voldemarui Barakauskui, Editai Sūdžiūtei, Gintautui Lukošaičiui, Živilei Žvėrūnai, Irenai Šliuželienei, Viliui Šliuželiui, Simonai Bagdonaitei Gubinienei.  Sunku įsivaizduoti šio sumanymo sėkmę be istorijų kūrėjo ir Šiaulių patrioto, rašytojo Rimanto Kmitos. Dizaineris Marius Žalneravičius praturtino projektą elegantiška grafika.

Projekto kuratorė Ernesta Šimkienė
info@siauliugalerija.lt

Skills

Posted on

2021 28 birželio

Skip to content