Gegužės 12 d., sekmadienį, 17.00 val. į Šiaulių dailės galeriją atvyksta – japonų menininkas ir gatvės mados dizaineris Sebastian Masuda, kuris skaitys paskaitą „KAWAII mados pasaulis“.

Ar esate girdėję apie japoniškąją KAWAII (mielumo) kultūrą?

Kviečiame į paskaitą, kurioje su šia kultūra mus supažindins pats „KAWAII karalius“ – japonų menininkas ir gatvės mados dizaineris Sebastian Masuda!

Sebastian Masuda – japonų kilmės menininkas ir gatvės mados dizaineris, tituluojamas „KAWAII karaliumi“. Jau beveik trisdešimt metų menininkas kuria KAWAII meną ir yra žinomas vardas tiek Tokijo Haradžiuku rajone, tiek Niujorke, kur neseniai duris atvėrė KAWAII sušių restoranas „SushiDelic“, atnešęs kūrėjui pagrindinį prizą japonų vyriausybės apdovanojimuose „CJPF Awards 2024“ už šiuolaikinės japonų kultūros sklaidą užsienio šalyse.

Paskaitos metu sužinosime, kad KAWAII– tai ne tik Hello Kitty katytės ir mieli japoniškų komiksų personažai, bet ir gyvenimo filosofija, stilius, mada ir dar daug daugiau.

Sebastian Masuda supažindins su KAWAII kultūros atsiradimo istorija, papasakos apie Tokijo Haradžiuku rajono reikšmę plėtojant KAWAII kultūrą, taip pat apie KAWAII gatvės mados ypatumus ir apie savo paties KAWAII meno bei mados projektų misiją.

Skip to content