Šiaulių miesto savivaldybė pristatytė naujieną – mobilią programėlę Šiauliečio kortelė.

 

Šiaulių miesto savivaldybės Ekonomikos ir investicijų skyriaus vedėja Aistė Petkuvienė informavo, kad kortelė buvo kuriama kartu su Jelgavos miesto savivaldybe (Latvija). Kortelė jau kurį laiką yra veikianti, tik dar buvo atliekami kai kurie patobulinimai.

Šiauliečio kortelę į savo išmanųjį telefoną galima parsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“ parduotuvių. Programėlė yra nemokama, ja gali naudotis Šiaulių mieste registruoti gyventojai. Programėlėje galima rasti ne tik aktualią informaciją apie Šiaulių miesto gyvenimą, renginius, turistams skirtą informaciją, bet ir pasinaudoti teikiamomis nuolaidomis.

„Programėlėje yra atskira skiltis „Mano nuolaidos“, visus Šiauliuose registruotus gyventojus, ir vaikus, ir suaugusius, kviečiame naudotis įvairiomis Šiaulių miesto savivaldybės įstaigų teikiamomis nuolaidomis, pavyzdžiui, nuolaidas teikia plaukimo centras „Delfinas“, Šiaulių turizmo informacijos centras, Kultūros centras. Kartu norėtume pakviesti prie nuolaidų teikimo prisidėti ir Šiaulių miesto verslininkus, jie taip pat gali teikti savo pasiūlymus gyventojams“, – sakė A. Petkuvienė.

Ekonomikos ir investicijų skyriaus vedėja paragino Šiaulių verslininkus aktyviai pildyti paraiškas dėl nuolaidų – tam sukurta speciali forma.

Nors projektas vykdomas kartu su Jelgavos miesto savivaldybe, kol kas šiauliečiai nuolaidų šiame Latvijos mieste negaus.

Skip to content